Odwiedź nas

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Literka dla Schroniska 

 Literka dla Schroniska to akcja charytatywna mająca na celu pomóc zwierzętom przetrwać trudny czas jakim jest zima.

Dużymi krokami zbliża się mroźna pora, która jest trudnym czasem dla zwierząt wolnożyjących jak i tych znajdujących się w schroniskach. I chociaż ludzi dobrej woli jest wielu – to wciąż za mało.

Myśląc o zimowym czasie w mojej głowie zrodził się pomysł o Literce dla Schroniska.  😊 Akcji w której jako pisarz i własny wydawca mogę pomóc zwierzętom, choć samą nazwę „Literka dla Schroniska” akcja zawdzięcza Dariuszowi Czerwińskiemu.

Literka dla schroniska jest akcją charytatywną mającą na celu zebranie ODPOWIEDNIEJ karmy dla zwierząt, jednak w głębi serca liczę, że nie jeden mieszkaniec schroniska znajdzie dom dzięki tej akcji.

 

Warunki są proste w zamian za ofiarowanie ODPOWIEDNIEJ karmy schronisku dobroczyńca otrzymuje książkę mojego autorstwa pod tytułem „Magiczny Słowik” w tej chwili projekt organizuje pomoc:

- Konińskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt znajdującemu się przy ulicy Gajowej

-Schronisku dla Zwierząt w Skałowie przy ulicy Warzywna 25, 62-025 Kostrzyn

Szczegółowe informacje dotyczące karm jakich potrzebują mali przyjaciele udzielą schroniska jednak w zakładce odpowiadającej do danego schroniska znajdzie kilka informacji na ten temat.

Chociaż za dobry uczynek nikt nie oczekuje nagrody, to książeczka „Magiczny Słowik” ma za zadanie wywołać uśmiech na twarzy dobroczyńcy. A jak sama historia wskazuje, może Słowik spełni życzenie i niejednego małego przyjaciela.

Bardzo na to liczę, po wielu latach przekonałam się, że „zwierzęta” są prawdziwymi przyjaciółmi, dla mnie i członkami rodziny. Jeśli i ty podzielasz moje poglądy wesprzyj w tym roku małych przyjaciół - karmą, lub nowym domem :) 

Książeczka w zamian za karmę, dobry uczynek w zamian za szczęście 😊 Wystarczy tylko twój krok.

A o szczegółach poszczególnych akcji możesz poczytać w podstronach.

Pozdrawiam was i nie zapominajcie – zima za pasem.

 

„Jeśli anioły istnieją nie mają skrzydeł i aureoli, ale łapy i wąsy”

Agnieszka Czerwińska

 

KILKA SŁÓW O PRZEKAZYWANEJ KSIĄŻECZCE:

 

Blurb: 

Uważaj czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić – takie ostrzeżenie usłyszeli Oliver i Jasmine po przybyciu do miasteczka Anderson. Rodzeństwo wkrótce przekona się, że prawdziwa magia istnieje, lecz potrafi również płatać figle. Razem ze swoim kuzynostwem, rudymi skrzatami, zasmakują własnych pragnień w życiu codziennym. Czy wyciągną z tej przygody jakąś naukę? Przekonaj się sam.

Wykonanie:

Dużym atutem książki będą wysokiej jakości materiały, dzięki którym książka będzie mogła służyć pokoleniom. A oto kilka słów o materiałach: uszlachetniona, sztywna, szyto - klejona oprawa, sam blok to 96 stron z bardzo grubego papieru(kreda matowa vantage silk 170g) co zapewni odpowiednią wytrzymałość i wygodne użytkowania.