PATRONITE!
ZNACIE?
WSPIERACIE?
Kochani, dziś zupełnie inny post niż te dotychczas zatytułowany „Daj grosza pisarzowi” Ostatnio wpadłam na stronę Patronite, która pomaga wesprzeć twórców takich jak ja, czyli; pisarz, muzyków, blogerów, youtuberów, malarzy… Bardzo się cieszę, że istnieją takie strony, gdyż dzięki niej możecie zostać Patronami, którzy przyczynią się do zbudowania kolejnej historii jak i wsparcia samego twórcy. To dzięki Wam moi drodzy czytelnicy zaszłam tak daleko, lecz jestem dopiero na początku drogi. Więc jeśli chcecie mnie wspierać dalej, czytać moje książki i łączyć się ze mną w papierowej rzeczywistości, zapraszam do wsparcia mnie na PATRONITE! Link do mojego profilu: https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl/description
 
Aby odwdzięczyć się Wam za każde wsparcie, przygotowałam dla Was niespodzianki znalezione w progach.
Co zyskacie?
Już śpieszę z odpowiedzią Prócz pomocy autorowi, który stworzy dla Was kolejne książki a pamiętajcie, że napisałam już dla Was dziewięć cudownych tytułów! Jednak prócz samych dobroci, pragnę Was nagrodzić: podziękowaniami, mejlami, rozmową ze mną, książką z dedykacją, rozmową telefoniczną w której omówimy TWOJĄ książkę a nawet SPOTKANIEM!
To dzięki Wam mogę tworzyć, realizować cele i planować kolejne:
-Nauka;
-Nowy świat;
-Trylogia istnienia;
O czym mówię? Jesteście ciekawi?
Jeśli tak, serdecznie zapraszam Was do mojego profilu na Patronite i wsparcia mojej twórczości! Już teraz dziękuję WSZYSTKIM PATRONOM, którzy zdecydują się pomóc mi w mojej pisarskiej drodze.
Dziękuję Wam i trzymajcie się!

 

Zapraszamy do wsparcia nas na PATRONITE! 

19 grudnia 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas