Dziś kochani, trochę chwali post i trochę zapowiedź tego co ma przynieść przyszłość a mianowicie Zagubioną w czasie! W zeszłym roku zakończyłam całą sagę, nie powiem bo pracy było przy niej co niemiara, a to jeszcze nie koniec bo czekają mnie etapy wydawnicze. Ale póki co pochwalę się Wam, czym jest ta historia:

 

Książka opowiada historię Elizabeth Fernsby młodej kobiety naznaczonej dużą startą. Nasza bohaterka nie wie, że skrywa w sobie gen czasu, który z pomocą tajemniczego zamku należącego do rodu Bedlingtonów, jednego z piętnastu rodów rządzących światem przeniesie się do osiemnastego wieku.Wyrzucona w innym świecie, sama, zagubiona znajdzie pomoc pod skrzydłami Bedlingtonów. Jednak jej gen czasu nie pozwoli jej zaznać spokoju. W przeszłości znajdzie wiele odpowiedzi, liczne pytania i miłość, której się nie spodziewała.

Tajemnica & Podróże w czasie & Miłość

Jesteście zaciekawieni? Niedługo wrócę do Was z kolejnymi wieściami dotyczącymi zagubionej w czasie. Pamiętajcie, że na stronie dostępne są nowe części Przygód kota Psota i czekają na nowy dom 😊 PS. Mam dla Was bombę!!! Za kilka dni pochwalę się co to jest 😉 Serdecznie jeszcze raz zapraszam małych i dużych czytelników do odwiedzenia strony www.i-pisarz.pl

Zapraszam! odwiedźcie również mój profil na Instagramie:

https://www.instagram.com/agnieszkaczerwinska_ipisarz.pl/

oraz stronę autorską:

www.i-pisarz.plFacebook:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100069978690861

Zapraszam Was również na PATRONITE

https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl

Możecie dzięki wsparciu autora otrzymać nowe ciekawe informację z zaplecza. Ciekawi? Zapraszam!

Trzymajcie się!!!

 

Zagubiona w czasie - nowa przygoda z I-PISARZ.PL

11 stycznia 2023

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas