WYNIKI KONKURSU

 

Kochani przepraszam za spóźnienie, ale już jestem z wynikami! Zgodnie z umową ogłaszam listę zwycięzców konkursu ogłoszonego dnia 30lipca 2021r! Do wygrania były trzy egzemplarze mojej autorskiej książki „Magiczny Słowik”! Losowania znajdziecie na stronie facebook Od Słowa Do Książki

A tutaj krótkie przypomnienie o wyjątkowym wykonaniu książki:  „ Dużym atutem książki będą wysokiej jakości materiały, dzięki którym książka będzie mogła służyć pokoleniom. A oto kilka słów o materiałach: uszlachetniona, sztywna, szyto - klejona oprawa, sam blok to 96 stron z bardzo grubego papieru(kreda matowa vantage silk 170g) co zapewni odpowiednią wytrzymałość i wygodne użytkowania”.

Serdecznie gratuluję zwycięzcą i liczę, że książka przyniesie im tyle samo radości co mnie podczas pisania. Liczę, że podzielicie się zdjęciami z książką pod postem, lub chociaż zdjęciem „Magicznego Słowika” na waszej półce. A oto nasi zwycięzcy:

 

-Daga Kwaśniewska

-Magdalena Wartecka - Jaworecka

-Jolanta Kraska

 

W celu ustalenia szczegółów skontaktujemy się ze zwycięzcami. (uwaga: książki wysłane zostaną dnia 22.10.2021r).

Zwycięzcą jeszcze raz serdecznie gratuluję, dziękuję wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie. Obserwujecie stronę Od Słowa Do Książki!

 

 

*W przypadku braku chęci do odebrania swojej nagrody przez zwycięzcę, egzemplarz zostanie wystawiony do konkursu ponownie.

 

 

WYNIKI KONKURSU KSIĄŻEK "MAGICZNY SŁOWIK"

15 października 2021

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas