Już niebawem walentynki, święto, które budzi w nas radość. Z myślą o najmłodszych postanowiliśmy przyśpieszyć pracę i dodać do naszej ofert paczkę walentynkowych specjalną opcję dla najmłodszych. Wspaniałą historia o Postnym kocie, który wejdzie do świata ludzi.
 

Seria Przygód kota Psota:

-Koszykowa niespodzianka

-Skrzynka dziadka Thomasa

-Wuj Jack

-Psocia ferajna

-Ukryty skarb

 

Przygody kota Psota to historie opowiadające o zmaganiach się tytułowego bohatera z codziennymi problemami wystawianiu na próby cierpliwości jego opiekunów. Tytułowy kociak bawi ale i uczy najmłodszych, przedstawia normalne sytuacje w ramie bajki i zabawy. Każdy tom serii dotyczy innego tematu. Młodzi czytelnicy znajdą w serii historie, które urzekną zarówno ich jak i rodziców.

 

Seria ilustrowanych książek dla dzieci opowiadających historię małego kota o imieniu Psot. Dedykowana dla szerokiej grupy wiekowej zarówno dla dzieci oglądających jak i czytających. Przygody kota Psota cieszą się pozytywną opinią pedagogów redaktorów a przede wszystkim małych czytelników. Historie o Psotnym kocie z powodzeniem można wykorzystać do nauki czytania. Autorka Przygód kota Psota Agnieszka Czerwińska zadbała aby historia była pouczająca, zabawna i zachęcała do sięgnięcia po kolejną część. Książeczki stworzone są z dużą dbałością zarówno o fabułę, kolorowe ilustracje czy wykończenie.

 

WALENTYNKOWA NIESPODZIANKA DLA NAJMŁODSZYCH

07 stycznia 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas