Twoje marzenie o wydaniu samodzielnie książki już ma się spełnić, lecz w jednej chwili dowiadujesz się, że jeden z procesów wydawniczych nie wypalił (Nie wchodząc w szczegóły).

Co robisz ?

Oczywiście szukasz cudu, i ja ten cud znalazłam pod postacią fajnych, otwartych osób, znających się na swoim fachu, dla których twoja książka jest w danej chwili najważniejsza. Kiedyś znalazłam słowa pasujące do Pauliny i Andrzeja, może wy mnie oświecicie kto jest ich autorem "rzeczy niemożliwe robimy od razu, na cuda trzeba zaczekać". Gdy umawiasz się z Andrzejem na odbiór swojego dzieła, licz się z tym, że będzie liczyć się z twoim zdaniem, spojrzy twoimi oczyma, a na sam koniec odda twoją wymarzoną książkę przed umówionym czasem... I co tutaj dodać?

Chciałam serdecznie podziękować Andrzejowi Zyszczak, oraz Paulinie Zyszczak. Jeśli potrzebujecie składu i łamania książki tak jak ja, to odsyłam do ich strony https://zyszczak.pl/ . Paulina i Andrzej zajmą się również redakcją i korektą. Z czystym sumieniem mogę polecić tych dwoje. Więc jeśli nadal szukasz godnej osoby aby powierzyć chodź jeden z procesów wydawniczych, to właśnie ich szukacie. A ja zapraszam już wkrótce do przeczytania "Magicznego Słowika".

Rzeczy niemożliwe a cuda

29 czerwca 2021

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas