Magiczny Słowik - Kochani, jestem wzruszona. Wczoraj przeczytałam recenzję na temat Magicznego Słowika😍 Tyle miłych słów aż daje mi kopa do ujęcia w rękę długopisu i zaczęcia kolejnej części ❤️ Fragment ze strony lubimy czytać: W „Magicznym... „ czuję się, jak mała dziewczynka jadąca pociągiem do dziadków. Wszystko jest dla mnie nowe, dziadkowie to najukochańsi staruszkowie pod słońcem, a moje serce zaczyna bić nowym rytmem. Rytmem szczęścia połączonym z wdzięcznością za to całe dobro i piękno.

Czy muszę na coś uważać? Chyba tylko na jedną rzecz – tu, w tym pałacu muszę uważać czego w marzeniach - tak naprawdę i szczerze – sobie życzę. A życzę sobie... by ta powieść trwała i trwała..."
Dziękuję za recenzję Agnesto :) A was Kochani zapraszam do strony i naszych magicznych i cudownych historii ❤️ #book #książka #książki #ksiazkidladzieci #bookstagram #lubieczytac #czytanieuzależnia #autor #bajka #Agnieszka_Czerwinska #Magiczny_Słowik #bajka #biblioteka #magia #święta #wspomnienia #duma #pisarz #twórca #choinka #literka_dla_schroniska #kot #cat #catandbook #agnieszka_czerwińska #ipisarz.pl #radość #recenzja #lubimyczytać 

Recenzja Magiczny Słowik

05 kwietnia 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas