Kochani, przychodzę do was z kolejną recenzją Magicznego Słowika, tym razem napisaną przez Ewelinę Przespolewską. 😊 Jak wiecie Ewelina jest patronką Przygód kota Psota oraz napisała recenzję Przedsionka piekła i Salonu rozpusty mojego autorstwa a niebawem zobaczymy jak ocenia ostatnią część trylogii odrodzenia, ale za nim to się stanie musicie przeczytać recenzję Magicznego Słowika! :D Powiem wam, że czytając recenzję zawsze mam strach jak książka została odebrana przez czytelnika, jednak w przypadku recenzentek z którymi współpracuje, ten strach zmienia się w ogromną ekscytację. I tym razem widzę swój utwór czyimiś oczyma i jestem zachwycona. Ewelina napisała piękną recenzję i nawet posunę się do słów, że Magia wciągnęła ją do swojego świata 😊 Ewelino jak zwykle świetna i solidna praca, dziękuję za recenzję Magicznego Słowika i już nie mogę doczekać się kolejnych przygód!

 

Odsyłam was do stron Eweliny, gdzie znajdziecie znacznie więcej świetnych recenzji:

https://www.facebook.com/ewelina.przespolewska.564

https://www.instagram.com/przyrodaz/

 

Oraz zapraszam do strony www.i-pisarz.pl gdzie możecie zakupić książkę z autografem 😊

 

Recenzja:

 

,, W życzeniach zaklęta jest magia, najczęściej dobra, lecz czasem i ta zła. Dlatego uważaj, czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić ".

Powiedzcie mi, czy chcielibyście posiadać magicznego słowika, który przez pewien okres czasu spełniał by wasze życzenia? Sami byście musieli wypowiedzieć zaklęcie w ten sposób, by czasem nie można było zrozumieć go na opak. Trzeba by było opanować chwilowe nerwy, bo... mogłyby mieć swoje konsekwencje...
Od razu wam zaznaczam, że spotkacie tutaj niebywały klimat świąt i zagadek. Czytając tą książkę czułam się niebywale szczęśliwa, jakby w każdym słowie zaklęta była radość, a przez nas przeczytane pobudzało je w nas. Książka zezwala nam wierzyć w magię, uwalnia z nas zaklęte dziecko i sprawia, że wierzymy w to, co wcześniej wydawało nam się nieosiągalne.
Bajka zaczyna się dosyć nietypowo, gdyż dwójka rodzeństwa wyjechała w odwiedziny do dziadków, którzy mieli odebrać ich z peronu. Do tego dziadkowie są bardzo strojnie ubrani i mieszkają w bogatym zamku. Niestety nasi bohaterowie niezbyt przepadają za swoim kuzynostwem i to z wzajemnością. By umilić sobie pobyt zaczynają zwiedzać miejsca, które skrywają wiele tajemnic. Wszystko jest bardzo strojnie opisane, aż klimat świąt nam się udziela. To właśnie tam poznają magicznego słowika, który spełnia życzenia. Tylko uwaga, nie zawsze jest tak pięknie jakby miało być. Czy faktycznie przyniesie im tylko samo szczęście?
Świetna bajka dla młodszych dzieci, która pobudza wyobraźnię. Doskonałe pióro autorki i historia pełna tajemnic. Idealna w sam raz jako prezent pod choinkę:-)


#magicznysłowik #agnieszkaczerwińska #bajka #bsjkadladzieci #święta #magia #słowik #opowieść #polishgirls #polskibookstagram #polskaautorka #polecamczytaćmądreksiążki #bajkazmorałem #polecamzakup #radość #book #książka #książki #bajka #magia #fantastyka #bookstagram #lubieczytac #czytanieuzależnia #autor #Agnieszka_Czerwinska #biblioteka #kot #święta #wspomnienia #duma #pisarz #twórca #catandbook #recenzja #prezent #instagram #ipisarz.pl #radość #recenzja #lubimyczytać

 

 

 

Recenzja Magicznego Słowika - Ewelina Przespolewska 

17 września 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas