Moi kochani! Ukazała się pierwsza recenzja „Magicznego Słowika” mojego autorstwa. Napisana przez panią Natalię Strągowską 😊  Recenzja podobnie jak historia jest magiczna, czytając ją wzruszam się, ale i na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech.

Miło czytać tak cudowne słowa o własnej książce. Na grupie pani Natalii znajdziecie wiele wspaniałych pozycji, które zostały sprawdzone przez recenzenta z pasją i miłością do nietuzinkowych historii. Grupa nazywa się:

Bibliotekarka Natalka https://www.facebook.com/groups/1022012541568272

Serdecznie was zapraszam do dołączenia a poniżej recenzja 😊

 

 

 

90/2021 "Magiczny Słowik" Agnieszka Czerwińska i-pisarz.pl

Jest to świąteczna książka dla dzieci. Bardzo pouczająca. Ogromnie się cieszę, że mogłam poznać tę historię. Magiczna, świąteczna i ukazująca, że życzenia mogą się spełnić

Poznajemy tutaj rodzeństwo - młodszego Oliviera i starszą Jasmine Andersonów, którzy po raz pierwszy wybierają się na święta do swoich dziadków. Na miejscu spotykają również swoich nielubianych kuzynów - Harrego i Peggie z którymi mają niesamowite przygody. Jak się okazuje, kluczem do wszystkiego jest magia... Uważaj, czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić... Czy nasze życzenia są naprawdę takie wspaniałe ? Może rzeczywistość okaże się jednak mniej ciekawa niż na początku zakładano ? Czego z tych przygód nauczą się nasi bohaterowie ? Co tak naprawdę jest najważniejsze ? I co wspólnego z tym wszystkim ma ozdoba choinkowa w postaci tytułowego Złotego Słowika? Odpowiedzi na te wszystkie pytania, poznacie zaczytując się w tej wspaniałej historii !!

Przyznam Wam się szczerze, że nie zakładałam, że ta historia aż tak mnie porwie !! Czułam, że będzie dobra, ale ona jest po prostu świetna !! Wszystko co lubię w bajkach, zostało tutaj zawarte. Magia, ciekawa historia i przygody a przede wszystkim morał widać, że Autorka włożyła w tę książkę bardzo duuuuużo pracy. Publikacja jest bardzo dokładnie dopracowana. Pięknie wydana, w twardej oprawie, napisana ze zrozumieniem. Byłam szczerze zaciekawiona tą historią. Myślę, że zarówno dorośli jak i dzieci dadzą się porwać tej opowieści. Książka idealnie nadaje się na prezent i do czytania na wspólne wieczory i pamiętajcie ! : Z życzeniami trzeba uważać, bo nigdy nie wiadomo co i gdzie się spełni bardzo dziękuję Autorce za egzemplarz do recenzji, sprawiła mi nim ogromną radość. Znowu poczułam się dzieckiem, którym każdy z nas gdzieś tam głęboko wciąż jest jednym słowem polecam Wam bardzo tę pozycję i przyznaję /10 punktów !! (To byłby idealny prezent pod choinkę )

 

Recenzja Magicznego Słowika 

24 listopada 2021

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas