Przygody kota Psota.  Redaktorska przygoda

 

 

Nowy dzień, nowy wyzwanie i nowa książka. Kochani chciałam was poinformować, że wkrótce ukażę się nowa książka a tak właściwie seria pięciu książek o Psotnym kocie! Bajka idealnie będzie nadawać się dla najmłodszych a sposób jej wykonania czyli Boardbook zachwyci najbardziej wymagającego czytelnika 😊

W tej fantastycznej przygodzie przyszło mi współpracować ze wspaniałym redaktorem Katarzyną Kraśnianką- Sołtys. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy a jeszcze bardziej cieszę się czytając teraz tekst. Katarzyna pierwszorzędnie przeredagowała nową historię stworzoną z myślą o najmłodszych. Współpraca była prawdziwą przyjemnością, dobrą zabawą porównywalną z czytaniem nowej książki. Katarzyna to świetna osoba, która czuje tekst i historię. Widziałam pasję w tym co robi i szczerze podziwiam takie podejście. Rzetelność, skrupulatność, precyzyjność wzbogacone o świetny kontakt z autorem to nieliczne cechy. Dzięki takim osobą wkrótce będziemy cieszyć się historią o przygodach kota Psota. W moich planach jest znacznie większa seria, lecz mamy na to czas i wiem komu powierzę w przyszłości kontynuację książki o Psocie 😊 Serdecznie zapraszam autorów, którzy potrzebują redakcji, korekty, skład i łamania, czy pozytywnej rozmowy bo to otrzymacie po skontaktowaniu się z Katarzyną. Z czystym sumieniem polecam tego świetnego redaktora, który wchodzi razem z autorem do świata książki. A tutaj zdradzam wam jak znaleźć Katarzynę:

https://www.instagram.com/kachna.krasnianka/

 

Już nie mogę się doczekać kiedy w moich rękach pojawią się „Przygody kota Psota”, chociaż pracy jeszcze przede mną huk! A was moi drodzy czytelnicy odsyłam do zakładki sklep  na www.i-pisarz.pl gdzie możecie znaleźć coś na pociechę 😊Trzymajcie się!

 

Przygody kota Psota. Redaktorska przygoda :) 

24 września 2021

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas