Kochani! Pragnę podzielić się z wami wspaniałą informacją, która mam nadzieję, że ucieszy i was. Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki „Magiczny Słowik”. Tak, to ta słynna książka o której pisałam już tak wiele słów. Magiczny Słowik jest wyjątkową świąteczną historią, która uczy małych i dużych czytelników umiaru nawet w kwestii marzeń i życzeń. A tutaj małe przypomnienie:

 

„Uważaj czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić – takie ostrzeżenie usłyszeli Oliver i Jasmine po przybyciu do miasteczka Anderson. Rodzeństwo wkrótce przekona się, że prawdziwa magia istnieje, lecz potrafi również płatać figle. Razem ze swoim kuzynostwem, rudymi skrzatami, zasmakują własnych pragnień w życiu codziennym. Czy wyciągną z tej przygody jakąś naukę? Przekonaj się sam.”

 

Książka wykonana zostanie z wysokiej jakości materiału, dzięki któremu będzie mogła służyć pokoleniom. A oto kilka słów o materiałach, które dobrałam ze szczególną dbałością o najmłodszych czytelników: uszlachetniona, sztywna, szyto-klejona oprawa. Blok składać się będzie z bardzo grubego papieru (kreda matowa vantage silk 170g).

 

Przedsprzedaż zaczyna się dziś aż do 15.10.2021 r, książkę możesz zamówić na mojej autorskiej stronie i-pisarz.pl w zakładce SKLEP, link poniżej:

 

https://i-pisarz.pl/sklep

 

Z radością pragnę również powiadomić was o konkursie na stronie  FACEBOOK  z okazji ruszenia przedsprzedaży. Dla osób, które zdecydują się na zakup swojego egzemplarza już teraz. Do wygrania są 3 egzemplarze książki pod tytułem „Magiczny Słowik” autorstwa Agnieszki Czerwińskiej. A jedynie co musisz zrobić po zakupie to:

 

-Polub post o przedsprzedaży,

 

-Polubić moją stronę na Facebooku OD SŁOWA DO KSIĄŻKI, oraz zaproś swoich znajomych

 

-Udostępnij post o przedsprzedaży swoim znajomym,

 

-Napisać pod tym postem czego sam byś sobie życzył,

 

Rozwiązanie konkursu nastąpi razem z zakończeniem przedsprzedaży, a zwycięscy dostaną zwrot kosztów na konto za ich egzemplarze.

Nagroda tyczy się jednego egzemplarza na zamówienie (przykładowo zakupiłeś 2 egzemplarze to jeden otrzymasz za darmo)

 

 

A więc co mogę jeszcze dodać kochani? Zapraszam do sklepu, mam nadzieję, że książka, którą otrzymacie przyniesie wam tak samo dużo radości jak mnie podczas pisania. I życzę powodzenia w konkursie!

 

 

PRZEDSPRZEDAŻ & KONKURS 

30 lipca 2021

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas