Moi drodzy, pojawiła się kolejna recenzja dotycząca „Przedsionku piekła” – mojego autorstwa! Napisaną przez Annę Dyczko z międzyczas. Czytając recenzję, mam zawsze gęsią skórkę na ciele. Kto z nas nie ma tremy przed opinią?
Jednak każda opinia to nowe spojrzenie na utwór, który pisaliśmy miesiące a może nawet lata Czytając opinię Ani i widząc porównanie Duncana z Klausem z Pamiętników wampirów – uśmiechnęłam się.
Zapraszam was do opinii Anny, którą znajdziecie pod linkami poniżej oraz do strony www.i-pisarz.pl.
Anno, dziękuję za recenzję
Udanego weekendu!
 
fragment:
 
"Roxanne Bedlington, dziedziczka królewskiego rodu, z zamiłowania miejska eksplorerka szuka wrażeń poza nieudanym małżeństwem. Zwiedzanie opuszczonych budynków dale jej ten dreszczyk emocji. Jeden z fanów jej kanału na YouTube posuwa jej pomysł na zbadanie dawnej fabryki farb. Choć kobieta zna zasady takiego zwiedzania, wybiera się tam sama i wpada jak śliwka w kompot. Budzi się zawieszona pod sufitem w wielkiej "poczekalni". To, co miało być kolejną przygodą, okazało się pułapką, z której trudno znaleźć wyjście. Porywaczem Roxanne okazuje się jej daleki przodek, wampir Duncan. Jego hobby to przeprowadzanie szalonych eksperymentów. Ludzi traktuje jak bydło. Jest typowym psychopatą, przedstawicielem mrocznej triady. Daje Roxanne do, zrozumienia, że ona jest kimś wyjątkowym, oferuje jej jakieś przywileje a później odpycha. Bawi się nią a ona zaczyna się w nim zakochiwać. To bardzo dziwna relacja. Dziewczyna sprawia wrażenie jakby była pozbawiona strachu. Być może też odziedziczyła gen psychopaty. Znalazła się w sytuacji nie do pozazdroszczenia, lecz zachowuje zimną krew, żartuje sobie z Duncana, nie biorąc pod uwagę tego jak nierozważne jest prowokowanie psychopaty. Duncan z kolei przypomina mi Klausa z Pamiętników Wampirów. Bezwzględny, lecz inteligentny i z jakimś przewrotnym poczuciem humoru. Na spokojnie realizuje swój plan, kpiąc sobie z policjanta, który bezskutecznie próbuje go wyśledzić. Wampir dobrze wie, że ma wszystko pod kontrolą. Potrafi być uroczy kiedy akurat nie kroi swoich ofiar. Roxanne nie może się oprzeć jego urokowi...."

 

Przedsionek piekła - recenzja Anna Dyczko

03 czerwca 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas