Kochani już jest! Pragnę podzielić się z wami wspaniałą informacją Przedsionek Piekła mojego autorstwa jest już dostępny na stronie wydawnictwa AGRAFKA To już druga moją książka wydana w tym roku, lecz pierwsza przy współpracy wydawnictwa. Bardzo się cieszę i zapraszam was do nabycia wyjątkowej historii. Ostrzegam: historia uzależnia

Cały karton książek mojego autorstwa "Przedsionek Piekła" przyjechał do mnie dziś. Odbierając paczkę od przemiłego kuriera cieszyłam się jak dziecko przed otrzymaniem prezentu i pierwsze co oczywiście zrobiłam po powrocie do domu to otworzyłam paczkę. Pstryk i dzielę się z wami prawdziwymi zdjęciami wspaniałej przygody, trzymającej w napięciu Już dziś będziecie mogli zakupić je na mojej stronie www.i-pisarz.pl z dedykacją, lub moim autografem  orz przypominam, że ksiażkę znaleźć możecie na stronie mojego wydawcy, wydawnictwa AGRAFKA a poniżej krótki zapoznanie, które znajdziecie na tyle książki:

"Roxanne Bedlington jest pewną siebie kobietą, której cięty język jest tak samo niebezpieczny co jej pomysły. Dziewczyna kocha przygody, oraz wszelkie opuszczone miejsca. Urban exploration jest sposobem w jakim realizuje swoją pasję. Pewnego dnia otrzymuje tajemniczą wiadomość która doprowadzi ją do podziemi opuszczonej fabryki, gdzie zmuszona jest skonfrontować się ze sprawami o jakich do tej pory nie miała pojęcia. Mroczna tajemnica, skrywana od dawna przez ród Bedlington okaże się śmiertelnie groźną pułapką. "

Zapraszam was do przeczytania wspaniałej historii! I życzę udanego dnia, takiego jak jest mój w tej chwili

PREMIERA "PRZEDSIONKU PIEKŁA"

20 października 2021

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas