Kochani! Dziś premiera „Magicznego Słowika” świątecznej książki dla dzieci z której jestem niezmiernie dumna Święta to magiczny czas, który zasługuje na równie magiczną oprawę. Historia Słowika powstała w zeszłym roku podczas kolacji wigilijnej wtem mój wzrok zatrzymał się na porcelanowym ptaku siedzącym na gałązce choinki. Wtedy już wiedziałam, że w przyszłym roku obok tego złotego ptaka pojawi się książka o tytule „Magiczny Słowik” A tutaj małe przypomnienie fabuły:

„Uważaj czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić – takie ostrzeżenie usłyszeli Oliver i Jasmine po przybyciu do miasteczka Anderson. Rodzeństwo wkrótce przekona się, że prawdziwa magia istnieje, lecz potrafi również płatać figle. Razem ze swoim kuzynostwem, rudymi skrzatami, zasmakują własnych pragnień w życiu codziennym. Czy wyciągną z tej przygody jakąś naukę? Przekonaj się sam.”

Książka ta nie powstałaby bez tych świetnych osób:

Redakcji: Dominika Jamroga

Korekta: Joanna Mroczkowska

Okładka i ilustracje: Krzysztof Fabrowski

Opracowanie DTP: Andrzej Zyszczak

Praca przy Słowiku była zabawą a nie obowiązkiem i choć pojawił się antagonista w tej historii w postaci pewnej „drukarni” Słowik wygrał! Może to historia na kolejną książkę?

Zobaczymy. Osób, które jeszcze nie nabyły książek serdecznie zapraszam do strony https://i-pisarz.pl/sklep

Nie zapominajmy również o konkursie! Wyniki konkursu dziś o godzinie 21.00! Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia! Wkrótce pojawią się nowe premiery nowych książek, obserwujcie stronę i pamiętajcie uważajcie czego sobie życzycie.

 

PREMIERA MAGICZNEGO SŁOWIKA

15 października 2021

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas