„Duncan. Przedsionek Piekła”, pamiętacie jak wspominałam o wspaniałej historii Roxanne? Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że historia Roxanne i Duncana ukażę się w tym roku dzięki wydawnictwu AGRAFKA, które przyjęło moją książkę. Oddaję w ich ręce moją książkę, ale też zrzucam na ich barki cały proces wydawniczy, który wiem z doświadczenia potrafi przysporzyć siwych włosów na głowie 😊

Historia Roxanne nie zakończy się na jednej części mogę wam to obiecać. Już zaczęłam pracę na drugą książką, a w głowie ułożyłam cały plan trzeciej! Mam skromną nadzieję, że znajdę trochę czasu aby myśli przelać na papier. Bo od słowa się zaczyna, a na książce się kończy.

 

A tutaj, krótkie przypomnienie.

 

Duncan. Przedsionek Piekła

 

Książka o jakże przyciągającym tytule „Przedsionek Piekła” Opowiada historię Roxanne Bedlington, młodej kobiety zajmującej się eksploracją zapomnianych miejsc czyli urban exploration. Kobieta podczas jednej z wypraw zostaje porwana, jej życie stanie się koszmarem. Roxanne znieść będzie musiała nieludzkie eksperymenty wykonywane na niej jak i na tysiącach ludzi zgromadzonych w podziemiach. Nikłe nadzieje szybko rozproszy jej porywacz, który okaże się najstarszym z jej rodu, skrywanym przez pokolenia wampirem. Ostatnia deska ratunku, ostatnia osoba, która mogła uwolnić Roxanne zostawi ją na pastwę wampira.

 

Na bieżąco będę was informować jak przebiegają prace nad książką, a ja wracam do czytania tekstu po redakcji „Boska Piętnastka. Pierwsza Klasa” 😊 Miłej niedzieli kochani!

Praca się nie kończy!

27 czerwca 2021

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas