Odwiedż nas

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Zapraszam do kontaktu księgarnie i hurtownie z którymi nie mamy jeszcze przyjemności współpracować                                              

Strona i-pisarz.pl poszukuje grafika wektorowego do wykonania kilku ilustracji do autorskiej wersji "Przedsionku Piekła" autorstwa Agnieszki Czerwińskiej. Do wykonania około 15-18 grafik wektorowych w kolorze. Chętnym osobą zostanie udostępniony fragment tekstu aby mogły zaproponować swoje umiejętności. Oferta ograniczona w czasie. Oferty proszę składać poprzez formularz, lub bezpośrednio na mail:

 

Agnieszka Czerwińska: agnieszka.czerwinska@i-pisarz.pl

 

 

 

 

 

 

Kontakt

                                   POSZUKUJEMY:

Zachęcamy do współpracy recenzentów, patronów oraz ilustratorów

Wszystkie informację na temat współpracy jak i portfolio ilustratorów można kierować na adres e-mail lub poprzez formularz kontaktowy.

Kontakt

         Poszukujemy grafika wektorowego

Kontakt

Wydawnictwo i-pisarz.pl poszukuje osoby do pracy na stanowisku Specjalista ds. Marketingu.

 

Manager do spraw marketingu i Social Media

 

Wydawnictwo i-pisarz.pl poszukuje osoby do pracy na stanowisku Specjalista ds. Marketingu.

 

Wymagania: Wiedza i doświadczenie w prowadzeniu social mediów. Umiejętność tworzenia prezentacji, artykułów, ofert. Tworzenie planów działań marketingowych. Kontakt z klientem oraz zdobywanie nowych klientów. Działania PR Nastawienie na pracę w zespole. Dobra organizacja pracy. Terminowość. Kreatywność. Uczciwość. 

Jakie są twoje zadnia:

Współpraca z mediami i partnerami. Wsparcie komunikacyjno-marketingowe. Kontakt z klientem. Pozyskanie nowych klientów.  Prowadzenie kanałów social media. Wsparcie w tworzeniu akcji marketingowych obsługa newslettera Obsługa reklam FB i Instagram oraz wsparcie. Tworzenie treści i grafik marketingowych firmy pod promocję

kontakt:

agnieszka.czerwinska@i-pisarz.pl