Po prostu ARTYSTA tymi słowami można mnie określić :) 

Nazywam się Agnieszka Czerwińska jestem pisarzem i własnym wydawcą. 

Pisanie stało się moją pasją, pracą i nałogiem. Pisze książki od około ośmiu lat, te lata poświęciłam nie tylko na niezwykłe historie, ale również dopracowanie warsztatu literackiego. 

 

 

 

O mnie

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Historie, które tworzę są wyjątkowe, przemyślane i wciągające. I chociaż miałam obawy czy powinnam podzielić się ze światem moimi dziełami, odważyłam się wpuścić czytelnika do mojego świata. I raduję się słysząc, że moje historie wciągają i innych!  Dla autora to największy komplement i największa radość zaraz po owocnym dniu spędzonym na tworzeniu nowego rozdziału. 

Strasznie nie lubię mówić o sobie, raz nawet usłyszałam słowa "Agnieszko nie potrafisz się chwalić". Zgadzam się całkowicie z tym stwierdzeniem, bardzo nie lubię o sobie opowiadać, najchętniej zamknęłabym się w czterech ścianach z laptopem i rozpoczętą książką, lecz niestety nie mogę. 

Pracuję nad każdym etapem książki :

1)Pomysł

2)Napisanie książki

3)Wybór zespołu do przeprowadzenia etapów wydawniczych, czyli:

-redakcja,

-pierwsza korekta

-w książkach dla dzieci szukam grafika do stworzenia idealnej  szaty graficznej

-skład i łamanie książki

-druga korekta

Przy każdym z tych etapów biorę czynny udział, sprawdzam pracę poszczególnych osób aby czytelnik otrzymał wyjątkową i dobrze wykonaną książkę.

4) Druk

Tutaj wybór drukarni jest istotny dla mnie jako autora, dobrze wykonana książka, solidnie jest moją wizytówką. Kocham książki w twardych oprawach, stawiam na jakość materiałów nawet jeśli cena  książki miałaby być wyższa a mój zarobek mniejszy :) Jako autor i wydawca dbam o każdy szczegół, czasem nawet zbyt sumiennie. 

5)Dystrybucja

6)Promocja

Określiłabym się prawdziwym artystą, ale i perfekcjonistką. Te dwie cechy razem dają wspaniałe efekty w postaci niezwykłej historii zamkniętej w idealnej ramie. Cieszę się wiedząc, że moje historię mogę sprawić drugiej osobie radość i wyrwać na chwilę z szarej rzeczywistości. To największa satysfakcja dla mnie jako autora. 

To tyle. 

Odwiedż nas