PATRON/ RECENZENT/ NOWA WSPÓŁPRACA
Kochani, dziś przychodzę do was z recenzją Anety Kwaśniewskiej - książki w eterze. Aneta jest patronem całej serii Przygód kota Psota A dziś przedstawię wam jej recenzję o Koszykowej niespodziance Serdecznie dziękuję Aneto za wspaniała recenzję książki Liczę, że nasza przygoda patronacka będzie trwać bardzo długo.
Poniżej odsyłam was do strony Anety, zajrzyjcie, a może znajdziecie dla siebie ciekawy tytuł?
Trzymajcie się!
Prezent od losu.
Burza, która przeszła nad domem Louisa i Louisy, wyrządziła wiele szkód, ale przyniosła też coś bardzo dobrego – tajemniczy kosz okryty koronkowym kocem. Co było w środku? Kot! Śliczny, rudy, z białą plamką. Jego niewinne oczy o kolorze nieba mówiły wszystko – ten kot jest samotny i potrzebuje pomocy. Louisa nie ma wątpliwości, co powinna zrobić, więc zabiera go do domu. I to początek przeróżnych perypetii, które wywoła jeden mały kociak. Otwórzcie książeczkę i czytajcie…
Mały, rudy kotek okaże się dość niesforny, ale wszystko w swoim czasie. Ciekawe, jakie imię otrzyma? Właściciele głowią się do późnych godzin wieczornych i nie podejrzewają, że rozwiązanie przyjdzie samo. Rudy gość sprawi, że ich dom zupełnie zmieni oblicze. Kto wie, może na lepsze?
Jeśli szukacie książeczki dla dzieci, która ma w sobie potężny ładunek ciepła, pozytywnych emocji i przygód, z których można wyciągnąć wiele wniosków, jest to idealna propozycja. Barwne ilustracje przyciągają uwagę małych czytelników i ekspresyjnie obrazują kolejne zdarzenia. Bajka napisana jest w ponadczasowym, kwiecistym, baśniowym języku, w którym nie brakuje słów wartych poznania. Tu drzewa zgubiły jesienne liście tworząc złoto-rubinowy dywan, plamka na kociej sierści jest nieskazitelnie biała, fotel pani domu ma smukłą i zawiłą konstrukcję, a rudy zwierzak balansuje po tłustej powierzchni talerza niczym surfer. Bądźcie pewni, że z taką opowieścią Wasze dzieci nie będą się nudzić, a przy okazji wiele się nauczą. Niezaprzeczalny walor edukacyjny jest w tej książeczce godny uwagi. Dlatego, gorąco polecam.

 

Nowa współpraca - książki w eterze - recenzja

20 czerwca 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas