Kochani! Mikołajki już za pasem, podobnie jak i święta.
Dla osób, które wciąż nie wybrały prezentu dla najbliższej osoby, muszę nieskromnie polecić cudowną magiczną historię pewnego słowika spełniającego marzenia oraz odważnych dzieci, które nie bały zmierzyć się z najgłębiej skrywanymi pragnieniami.
Zapraszam Was serdecznie do historii Magicznego Słowika, którą możecie kupić na mojej autorskiej stronie z autografem lub wyjątkową dedykacją. A poniżej kilka słów o książce
„Uważaj czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić – takie ostrzeżenie usłyszeli Oliver i Jasmine po przybyciu do miasteczka Anderson. Rodzeństwo wkrótce przekona się, że prawdziwa magia istnieje, lecz potrafi również płatać figle. Razem ze swoim kuzynostwem, rudymi skrzatami, zasmakują własnych pragnień w życiu codziennym. Czy wyciągną z tej przygody jakąś naukę? Przekonaj się sam.”
Książka wykonana z wysokiej jakości materiału, dzięki któremu będzie mogła służyć pokoleniom. A oto kilka słów o materiałach, które dobrałam ze szczególną dbałością o najmłodszych czytelników: uszlachetniona, sztywna, szyto-klejona oprawa. Blok składa się z grubego papieru (kreda matowa vantage silk 170g).
To wyjątkowa historia ubrana w piękną ramę.
Książkę możesz zamówić na mojej autorskiej stronie i-pisarz.pl w zakładce SKLEP, link poniżej:
Zapraszam!

 

Mikołajki z I-PISARZ.PL

01 grudnia 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas