Witajcie kochani, z okazji zbliżających się świąt Bożego narodzenia, pragnę przypomnieć wam o Magiczny Słowiku, już dziś dostępny na stronie www.i-pisarz.pl z dedykacja autorki w cenie 45zł.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który zasługuje na odpowiednią celebrację.

A co może być lepszego od równie magicznej historii?Magiczny Słowik to historia dwójki rodzeństwa Oliver i Jasmine, którzy przybywają do miasteczka Anderson. Rodzeństwo wkrótce przekona się, że prawdziwa magia istnieje, lecz potrafi również płatać figle. Razem ze swoim kuzynostwem, rudymi skrzatami, zasmakują własnych pragnień w życiu codziennym. Czy wyciągną z tej przygody jakąś naukę? Jednego możecie być pewni, ostrzeżenie „"Uważaj czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić" – nie jest tylko słowami rzuconymi na wiatr.

Książka charakterem i morałem zbliżona jest do Opowieści Wigilijnej, która kruszy nawet najbardziej zatwardziałe serca.

Jako autora, mnie samą książka wciągnęła do swojego magicznego świata i uważam, że każdy czytelnik bez względu na wiek będzie zachwycony utworem.Dużym atutem książki są wysokiej jakości materiały, dzięki którym książka będzie mogła służyć pokoleniom.

A oto kilka słów o materiałach: uszlachetniona, sztywna, szyto - klejona oprawa, sam blok to 96 stron z bardzo grubego papieru (kreda matowa vantage silk 170g) co zapewni odpowiednią wytrzymałość i wygodne użytkowania. Wymiary: wysokość 24 cm, szerokość 17cm)

Duża partia tekstu zwinnie została podzielona przez składacza oraz umieszczona w estetycznych ramkach. Zabieg ten nadaje szlachetności całej książce i sprawia, iż utwór jest niczym oszlifowany diament.

Zapraszamy do strony www.i-pisarz.pl

 

#agnieszka_czerwińska #ipisarz.pl #magicznysłowik #bajka #dladzieci #książka #book #bookstagrampl #instagram #okazja #święta #wiosna #foto #fotografia #magia #święta #autor #czytanie #czytaniejestfajne #czytaniejestsexy #lubimyczytać #przygoda #magic #autograf #przecena #prezent

 

Magiczny Słowik z dedykacją - zapraszamy 

08 listopada 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas