LITERKA DLA SCHRONISKA

 

Dużymi krokami zbliża się zima, która jest trudnym czasem dla zwierząt wolnożyjących jak i tych znajdujących się w schroniskach. I chociaż ludzi dobrej woli jest wielu – to wciąż za mało.

Główny problemem jest brak odpowiedniej karmy, która ma pomóc przetrwać czworonogą  zimową porę. Zadaniem literki dla schroniska jest pomoc schroniskom w zebraniu odpowiedniej karmy dla małych przyjaciół. A ty czytelniku tego postu możesz dołożyć swoją literkę aby pomóc kociakom i psiakom przetrwać zimę. Literka dla schroniska jest akcją charytatywną mającą na celu zebranie ODPOWIEDNIEJ karmy dla zwierząt, jednak w głębi serca liczę, że nie jeden mieszkaniec schroniska znajdzie dom dzięki tej akcji. :)

Warunki są proste w zamian za karmę dobroczyńca otrzymuje książkę mojego autorstwa pod tytułem „Magiczny Słowik” w tej chwili projekt organizuje pomoc:

- Konińskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt znajdującemu się przy ulicy Gajowej 632438038  

-Schronisku dla Zwierząt w Skałowie przy ulicy Warzywna 25, 62-025 Kostrzyn  tel 783552 272 

Szczegółowe informacje dotyczące karm jakich potrzebują mali przyjaciele udzielą schroniska. Chociaż za dobry uczynek nikt nie oczekuje nagrody, to książeczka „Magiczny Słowik” ma za zadanie wywołać uśmiech na twarzy dobroczyńcy. A jak sama historia wskazuje, może Słowik spełni życzenie i nie jednego małego przyjaciela. Bardzo na to liczę, po wielu latach przekonałam się, że „zwierzęta” są prawdziwymi przyjaciółmi, dla mnie i członkami rodziny. Jeśli i ty podzielasz moje poglądy wesprzyj w tym roku małych przyjaciół.

 

Książeczka w zamian za karmę, dobry uczynek w zamian za szczęście czworonogów 😊 Wystarczy tylko twój krok.

 

Jutro na stronie www.i-pisarz.pl ukaże się pierwsza część akcji charytatywnej z przekazania książeczek w schronisku w Skałowie oraz ogólne wytyczne dotyczące karm.

 

Pozdrawiam was i nie zapominajcie – zima za pasem.

 

„Jeśli anioły istnieją nie mają skrzydeł i aureoli, ale łapy i wąsy”

Agnieszka Czerwińska

 

 

ps. już już jutro na stronie pojawi się  zakładka dla Literki dla Schroniska :) 

 

LITERKA DLA SCHRONISKA WSTĘP

10 listopada 2021

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas