Już teraz możecie poczytać o akcji w zakładce Literka dla Schroniska - Skałowo i zobaczyć zdjęcia.

 

Literka dla Schroniska odwiedziła w tym roku Schronisku dla Zwierząt w Skałowie przy ulicy Warzywna 25, 62-025 Kostrzyn.

 

Moi kochani jak sami wiecie akcja polega na przekazaniu przeze mnie książek dla Schroniska dla zwierząt, aby następnie książeczki zostały wymienione w zamian za karmę.

 

Dziesiątego listopada 2021r miałam zaszczyt odwiedzić schronisko w Skałowie i przekazać na ręce dyrektora Pawła Kubiaka  100 egzemplarzy książek „Magiczny Słowik” mojego autorstwa 😊 Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z tej chwili.

 

Dzięki uprzejmości dyrektora schroniska oraz wolontariuszy mogliśmy zobaczyć ośrodek i zapoznać się z podopiecznymi schroniska. Czworonogi od zawsze zajmują szczególne miejsce w moim sercu i od zawsze starałam się im pomagać. Ta wizyta była bardzo pouczająca i emocjonująca.

 

Serdecznie zapraszam was do odwiedzenia strony schroniska w Skałowie i zapoznania się z ich podopiecznymi:

 

http://schronisko-skalowo.pl/

 

https://www.facebook.com/schronskalowo/

 

Żywię gorące nadzieję, że któryś z nich urzeknie wasze serca i otrzyma nowy dom😊 Każdy z was może pomóc.

 

Literka dla schroniska to tylko jedna z opcji, polegająca na przekazaniu karmy specjalistyczne dla pieska lub kotka marki na przykład  ROYAL (zdjęcia poniżej) a w zamian otrzymujecie książkę mojego autorstwa „Magiczny Słowik”. Proszę was abyście przed zakupem karmy skonsultowali się ze schroniskiem. Wybór odpowiedniej karmy jest bardzo ważny, niestety karmy typowo marketowe szkodzą zwierzętom czego wiele osób nie jest świadome.  

 

Tak jak wspominałam wcześniej Literka dla Schroniska to tylko jedna z opcji, możecie również:

-adoptować nowego członka rodziny,

-zapewnić dom tymczasowy,

-zapewnić pomoc wirtualną,

-zostać wirtualnym opiekunem,

 -zostać wolontariuszem,

-wspomóc finansowo,

-pomóc materialnie np.(karmy, koce…)

 

Pamiętajcie jednak, że dzięki jednemu dobremu uczynkowi możecie zmienić los małego przyjaciela. Gdyż co to za życie w klatce – słowa wolontariuszki. Zgadzam się całkowicie z tym stwierdzeniem. To nie jest życie, to egzystencja.

 

Schronisko w  Skałowie zajmuje się również:

-Hotelem dla zwierząt

-Kremacjami zwierząt

-Pochówkiem zwierząt

 

Podczas wizyty zaskoczył mnie rozległy zielny teren, którego osobiście nie uznałabym za schronisko. To piękne miejsce, w którym pracują miłośnicy zwierząt posiadający imponującą wiedzę. Potrzeba nam więcej takich miejsc w naszym kraju 😊 Cieszę się, że mogłam pomóc i dołożyć swoją literkę. Liczę gorąco, że akcja spotka się z pozytywnym odezwę i w przyszłym roku znów spotkamy się w Skałowie 😊 Pamiętajcie zima za pasem, liczę na waszą pomoc!

 

A poniżej kilka słów o książeczce, która będzie wam przypominać o dobrym uczynku:

 

Blurb:

Uważaj czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić – takie ostrzeżenie usłyszeli Oliver i Jasmine po przybyciu do miasteczka Anderson. Rodzeństwo wkrótce przekona się, że prawdziwa magia istnieje, lecz potrafi również płatać figle. Razem ze swoim kuzynostwem, rudymi skrzatami, zasmakują własnych pragnień w życiu codziennym. Czy wyciągną z tej przygody jakąś naukę? Przekonaj się sam.

Wykonanie:

Dużym atutem książki będą wysokiej jakości materiały, dzięki którym książka będzie mogła służyć pokoleniom. A oto kilka słów o materiałach: uszlachetniona, sztywna, szyto - klejona oprawa, sam blok to 96 stron z bardzo grubego papieru(kreda matowa vantage silk 170g) co zapewni odpowiednią wytrzymałość i wygodne użytkowania.

 

LITERKA DLA SCHRONISKA - SKAŁOWO 

11 listopada 2021

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas