Odwiedź nas

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Literka dla Schroniska Konin

Literka dla Schroniska odwiedziła w tym roku Schronisku dla Zwierząt w Koninie przy ulicy Gajowej :)

Moi kochani jak sami wiecie akcja polega na przekazaniu przeze mnie książek dla Schroniska dla zwierząt, aby następnie każda książeczka zostały wymieniona w zamian za dobrej jakości karmę o szacunkowej wartości 30zł.

Trzydziestego listopada 2021r miałam zaszczyt odwiedzić schronisko w Koninie i przekazać część egzemplarzy książek „Magiczny Słowik” mojego autorstwa 😊 Pozostałe książki zostały rozlokowane po punktach zbiórek większości patronów akcji:

 

-Przychodnia Weterynaryjna Plaza

Okólna 39 A, Konin 62-510

 

-Agencja Reklamowa Matmilan

Spółdzielców 7, 62-500 Konin

 

-Biblioteka Publiczna Konin Starówka

Zofii Urbanowskiej 1, 62-500 Konin

 

-Fabryka Diamentów

Adama Mickiewicza 23/15, 62-500 Konin

 

-Fabryka Pereł

Tadeusza Kościuszki 13a/16, 62-500 Konin

 

-Konińskie Centrum Weterynaryjne Maciaszek

Reformacka 15, 62-508 Konin

 

-Konińska Drukarnia Dziełowa

Tuliszkowska 14d, 62-571 Żychlin

 

-Centrum Spotkań i Rozwoju dla Młodych Restart Lab

Dąbrowskiego 3, 62-500 Konin

 

W siedzibach patronów możecie wymienić karmę w zamian za książek pod tytułem „Magiczny Słowik”. Na akcję przekazałam 100 egzemplarzy książek. Pragnę przypomnieć, że celem akcji jest zebranie dobrej jakości karmy, która jest dostępna w sklepach zoologicznych i przychodniach weterynaryjnych. Nie zapomnijcie również, że w schronisku czeka wielu czworonożnych przyjaciół, którzy potrzebują naszej pomocy. Zachęcam was do odwiedzenia schroniska i adopcji 😊 Zbliża się zima i święta, podarujmy podopiecznym schroniska nowy dom.

Dzięki uprzejmości personelu schroniska oraz pani kierownik mogłam poznać czworonożnych podopiecznych 😊 Każda taka wizyta jest emocjonująca. W schronisku na obecną chwilę znajduje się 70 kotów, które czekają na nowy dom oraz pieski. Każda pomoc się przyda, nie zapominajcie!

Serdecznie zapraszam was do odwiedzenia strony schroniska w Koninie i zapoznania się z ich podopiecznymi:

https://www.schroniskokonin.pl/

https://www.facebook.com/schroniskodlazwierzatkonin

Żywię gorące nadzieję, że któryś z nich urzeknie wasze serca i otrzyma nowy dom😊 Każdy z was może pomóc.

Literka dla schroniska to tylko jedna z opcji, polegająca na przekazaniu karmy specjalistyczne dla pieska lub kotka a w zamian otrzymujecie książkę mojego autorstwa „Magiczny Słowik”. Proszę was abyście przed zakupem karmy skonsultowali się ze schroniskiem. Wybór odpowiedniej karmy jest bardzo ważny, niestety karmy typowo marketowe szkodzą zwierzętom czego wiele osób nie jest świadome.

Tak jak wspominałam wcześniej Literka dla Schroniska to tylko jedna z opcji, możecie również:

-adoptować nowego członka rodziny,

-zapewnić dom tymczasowy,

-zapewnić pomoc wirtualną,

-zostać wolontariuszem,

-wspomóc finansowo,

-pomóc materialnie np. (karmy, koce…)

 

Wiem, że ludzi dobrej woli nie brak. Serdecznie dziękuję patronom akcji za pomoc. Liczę, że akcja spotka się z pozytywnym odzewem a czworonożni przyjaciele otrzymają karmę i w głębi serca mam nadzieję, że nowy dom.

Literka dla schroniska trwa! 😊

Kilka słów o książce „Magiczny Słowik”:

 

Blurb:

Uważaj czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić – takie ostrzeżenie usłyszeli Oliver i Jasmine po przybyciu do miasteczka Anderson. Rodzeństwo wkrótce przekona się, że prawdziwa magia istnieje, lecz potrafi również płatać figle. Razem ze swoim kuzynostwem, rudymi skrzatami, zasmakują własnych pragnień w życiu codziennym. Czy wyciągną z tej przygody jakąś naukę? Przekonaj się sam.

Wykonanie:

Dużym atutem książki będą wysokiej jakości materiały, dzięki którym książka będzie mogła służyć pokoleniom. A oto kilka słów o materiałach: uszlachetniona, sztywna, szyto - klejona oprawa, sam blok to 96 stron z bardzo grubego papieru (kreda matowa vantage silk 170g) co zapewni odpowiednią wytrzymałość i wygodne użytkowania.

 

 

 

 

 

schronisko dla zwierząt konin