Kochani, ruszamy z akcją "Paczka z książką"

Już dziś możesz zrobić wspaniały prezent najbliższej osobie, pracownikowi czy podopiecznym ofiarując im paczkę z książką. 

Podstawowym założeniem akcji jest zerwanie ze standardowym schematem paczki świątecznej poprzez rozbudowanie jej o książkę co wnosi w życie obdarowanej osoby stałą wartość która pozostanie w jej sercu na długo.

Proponowana książka do paczek to między innymi:

 

Magiczny Słowik 

Uważaj czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić – takie ostrzeżenie usłyszeli Oliver i Jasmine po przybyciu do miasteczka Anderson. Rodzeństwo wkrótce przekona się, że prawdziwa magia istnieje, lecz potrafi również płatać figle. Razem ze swoim kuzynostwem, rudymi skrzatami, zasmakują własnych pragnień w życiu codziennym. Czy wyciągną z tej przygody jakąś naukę? Przekonaj się sam.

Dużym atutem książki będą wysokiej jakości materiały, dzięki którym książka będzie mogła służyć pokoleniom. A oto kilka słów o materiałach: uszlachetniona, sztywna, szyto - klejona oprawa, sam blok to 96 stron z bardzo grubego papieru(kreda matowa vantage silk 170g) co zapewni odpowiednią wytrzymałość i wygodne użytkowania.

 

W zakładce sklep - paczki znajdziecie przykłady, istnieje możliwość ustalenia innych zawartości oraz przedziałów cenowych. A dodatkowo możliwe jest rozdziału paczek na poszczególne grupy wiekowe.

 

 

Już dziś! Paczka z książką w zakładce - sklep

11 listopada 2021

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas