Jeden krok do końca moi drodzy a „Magiczny Słowik” ukażę się. Ostatni krok jest krokiem kiedy wiesz już, że nic cię nie powstrzyma. Rozpiera cię radość bo w końcu wiesz, że to koniec.

Koniec pracy nad redakcją, grafiką, składem łamaniem a teraz i nad korektą.

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Joannie Mroczkowskiej za wykonanie korekty „Magicznego Słowika”. I równie serdecznie pragnę zaprosić was do odwiedzenia stron Joanny, Literka po literce na Facebook oraz Instagramie.

Jeśli szukasz świetnego korektora, który weźmie pod lupę twój utwór to trafiłeś idealnie. Joanna literka po literce odszuka wszystkie twoje przeoczenia, co sprawi, że twój tekst nareszcie nabierze takiego kształtu jaki powinien mieć i na jaki bez wątpienia zasługuje. Dziś bardzo trudno o solidne osoby, które dotrzymują terminów i liczą się ze zdaniem autora, lecz ja mogę pochwalić się, że trafiłam na świetnego korektora. Bardzo dobrze pracowało mi się z Joanną, solidnie wykonała swoją pracę, terminowo i przede wszystkim liczyła się z moim zdaniem jako autora.

Więc z czystym sumieniem polecam Joannę Mroczkowską jako korektora i twojej książki. Jeszcze raz dziękuje Joanno, a was moi drodzy zapraszam do mojej strony!

 

https://i-pisarz.pl/

Jeden krok

08 lipca 2021

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas