Kochani, 
mam dla was wspaniałe wieści, od dziś do I-PISARZ.PL dołączyła nowa autorka pani Bożena Czarnota. Autorka tytułów takich jak:
-Kocur i czarownica,
-Kramik z wierszami na dziecięcą nutę,
-Cztery psoty na dwa koty,

Cieszę się ogromnie z nowej współpracy :) Pani Bożena to wspaniała autorka, która czuje historie i żyje nimi. Tworzy, tworzy i jeszcze raz tworzy. Taka współpraca to zaszczyt. Zapraszam was kochani do I-PISARZ.PL gdzie znajdziecie dzieła Pani Bożeny, jak również do księgarni Chcemyczytać.pl z którą niedawno nawiązaliśmy współpracę :) 

A tutaj kilka słów o Pani Bożenie:

Bożena Czarnota: Zarejestrowany pisarz w Fundacji Bajkownia.org od 2013 r. Poetka i bajkopisarka. Wydała 5 książek autorskich dla dzieci. Pisze: satyry, wiersze i miniatury poetyckie. Jest współautorką Antologii wierszy dla dzieci :"A ja kocham Mikołaja" Jej wiersze czyta aktorka : Ilona Chylewska oraz recytator Bogdan Dmowski i Mariusz Rzepka. Jest administratorem współprowadzącym cykliczne warsztaty z pisania wierszy dla dzieci w grupie: Kształty Słów na portalu społ. FB
Barbara Pingot- akwarelistka i malarka. Jej prace znane, znane są i nagradzane w kraju i za granicą.
Portretuje zwierzęta i ptaki. Maluje pejzaże. Jest autorką ilustracji 2 moich książek. Tej i wcześniejszej: "Nie tylko kocie sprawki "

Bożena Czarnota

#książki #współpraca #pisarz #autorka #kocuriczarownica #BozenaCzarnota #bajkidladzieci #kot #czarownica #bookstagram #book #pasja #twórca #wydawnictwo #agnieszka_czerwińska #marzenia #zaszczyt #dzieci #czytać #pasjadoczytania #księgarnia 

 

Bożena Czarnota - nowy autor 

11 marca 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas