Biżuteria z duszą #9
Dzień dobry!
Kochani! Uwierzycie, że to już dziewiąty post drzewny? Po raz kolejny przychodzę do Was z niezwykłym odpowiednikiem I niestety po raz ostatni, gdyż w piątek nastąpi podsumowanie, lecz chwila trwa… nie zwlekajmy więc Dziś pragnę przedstawić Wam odpowiednik drzewny, który został stworzony specjalnie dla mnie przez artystę Damiana Prusa i okiełznany w formę odpowiadającą właśnie mnie. Jak wiecie jestem pisarką a z drugiej strony jestem ogromną miłośniczką zwierząt i dlatego chciałam aby mój odpowiednik drzewny, czyli orzech łączył się z miłością do czworonożnych przyjaciół.
Jak widzicie biżuteria okiełznana została w symbol serca ale i łapki kociej. Mówi on jasno, iż sercem i duchem zawszę będę związana z czworonożnymi przyjaciółmi, którzy zawsze byli przy mnie niczym anioły. A jeśli mowa o aniołach, pozwolę zacytować samą siebie:
„Jeśli anioły istnieją nie mają skrzydeł i aureoli, ale łapy i wąsy”
Cytat ten wykorzystałam w zeszłym roku w akcji LITERKA DLA SCHRONISKA. Pamiętacie tę akcję? Jeśli nie przypomnę Wam o niej, bo może w tym roku ktoś z Was zapragnie wspomóc schroniska
Akcja polegała na przekazaniu książek przez autora do schronisk, gdzie wymienione zostały one na karmy dobrej jakości. O tej akcji możecie poczytać na mojej stronie www.i-pisarz.pl
 
Piękna akcja, prawda? Chciałabym aby każdego roku mogłaby organizowana To jest moje małe marzenie, a ten piękny dodatek od Pana Damiana Prusa będzie mi zawsze przypominać o marzeniu i tej akcji
Ale przejdźmy do duchowego odpowiednika.
Orzech jest symbolem namiętności.
To błyskotliwa indywidualność pełna kontrastów, właściwie jak każdy artysta i osoba emocjonalna Jeśli jesteś zdecydowany, inteligentny, ambitny, pracowity, zdolny, bezkompromisowy, działający szybko – to orzech jest twoim odpowiednikiem, który mówi też, że czasem potrafisz być kapryśny a nawet ekscentryczny. Powiem Wam, że sama uwielbiam nazywać się ekscentryczką My orzechy zawsze osiągamy sukces w dziedzinie, która nas pasjonuje. Zostajemy autorytetami, a na swej drodzy zyskujemy tytle samo przyjaciół co wrogów, bo w końcu osoba, która w swoim życiu walczy, zawsze napotyka na tej drodze przeciwników.
Jakie są orzechy w miłości?
Zmienne i nieprzewidywalne Niestety orzech jest zmienny w relacji partnerskiej, czasem namiętny niczym książkowa postać a czasem chłodny niczym koszmar każdego romantyka.
Wiele wymaga od partnera, jest również zazdrosny, ale dlatego, że boi się o swoją drugą połówkę i stara się ją chronić.
Orzech pasuje do szerokiego grona artystów, polityków, menadżerów i nie tylko. Ten odpowiednik drzewny to namiętność a czasem i zmienność Bo od miłości do nienawiści dzieli nas tylko krok. Jednak tylko osoby emocjonalne są wstanie uczynić wiele dobra. Przykładem jest akcja Literka dla schroniska.
Od dziś i ta piękna łapka będzie mi przypominać o czworonożnych przyjaciołach, serdecznie dziękuję Panu Damianowi za indywidualny projekt. Jeśli i Wy chcecie połączyć się ze swoim odpowiednikiem drzewnym, lub posiadać spersonalizowany dodatek musicie odwiedzić stronę artysty Damiana Prusa:
Serdecznie zapraszam do stron, gdzie możecie kupić cudowny dodatek odpowiadający waszemu drzewnemu odpowiednikowi. To idealny prezent na zbliżające się święta Bożego Narodzenia lub po prostu inną okazję ważną dla Was.
Zapraszam was również do moich stron, gdzie znajdziecie wcześniejsze posty dotyczące biżuterii Pana Damian Prusa, czyli ozdób z duszą. A ostatni post we wtorek.
Do zobaczenia!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7Ty, Agnieszka Czerwińska, Aga Konto Zapasowe i 4 innych użytkowników
 
 
3 udostępnienia
 
Lubię to!
 
 
 
Komentarz
 
 
Udostępnij
 
 
 
 
 
 

 

Biżuteria z duszą #9- Ajprus

20 grudnia 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas