Biżuteria z duszą #7

 

Dzień dobry!

Kochani! Uwierzycie, że to już siódmy post drzewny? Za nami wiele drzewnych odpowiedników a przed nami jeszcze trzy odpowiedniki, jesteście ciekawi? Jeśli tak, serdecznie zapraszam Was do wtorkowego posta.

A dziś pod lupę weźmiemy Zebrano lub inaczej zingane. Drzewo to rośnie w Ameryce zachodniej oraz centralnej. Zakochacie się w nim a wiecie dlaczego? Gdyż posiada charakterystyczną cechę usłojenia, która za pomocą pasów łączy jasne i ciemne słoje.  I stąd słynna nazwa, która jest również nieco myląca.

Taka biżuteria idealnie nadaje się na co dzień, jak również jako elegancki dodatek na spotkanie biznesowe czy wieczorne przyjęcie. Cudownie skomponuje się z ubiorem szarobrązowym, ciemnobrązowym albo oliwkowo-brązowym. 😊 Ale wróćmy do drzewnego odpowiednika 😊

Niestety informacji o tym odpowiedniku drzewnym było bardzo mało, dlatego opiszę wam charakterystyczne cechy, które może będą pasować do Was?

Zebrano to trwałe drewno, bardzo ciężkie, odporne na warunki atmosferyczne, odporne na zginanie i sprężyste.

Zebrano używa się w produkcji wyrobów galanteryjnych, meblarskich, oklein, w rzeźbiarstwie.

I jak myślicie? Do jakich osób pasuje to drewno?

Moim zdaniem ten drzewny odpowiednik pasuje do śmiałków, osób, które stają twarzą w twarz z problemami, które często traktują jak wyzwanie. A swoją aurą i pozytywnym nastawieniem potrafią odbić każde uderzenie losu bo w końcu to uderzenie jest dla nich zabawą i nową przygodą. To elastyczne osoby zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Lecz sądzić można, iż są również osobami lekko wyrafinowanymi.  

Zgadzacie się ze mną?

A może macie własne poglądy na temat Zebrano? Jeśli tak pozostawcie po sobie ślad 😊 Z mojej strony na dziś to wszystko.  Bo wszystko co dobre w końcu się kończy 😊 Przypominam, iż piękne wyroby z drewna znaleźć możecie na stronie artysty Damiana Prusa:

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063912527856

https://www.instagram.com/___prus__/

 

Serdecznie zapraszam do stron, gdzie możecie kupić cudowny dodatek pasujący  waszemu drzewnemu odpowiednikowi. To idealny prezent na zbliżające się święta Bożego Narodzenia lub po prostu inną okazję ważną dla Was.

Zapraszam was również do moich stron, gdzie znajdziecie wcześniejsze posty dotyczące biżuterii pana Damian Prusa, czyli ozdób z duszą. A następny post we piątek.

Do zobaczenia!

 

#prus #damianprus #zebrano #zingane  #ameryka #realizm #pasja  #nauka #miłość #love #bizuteria #jewellery #handmade #fashion #style #drewno #dusza #charakter #horoskop #instargram #współpraca #drewnoegoztyczne #żywicaepoksydowa #moda #pisarka #stylizacja #fashionjewelery

 


Biżuteria z duszą #7 - Ajprus 

13 grudnia 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas