Biżuteria z duszą #3

Moi drodzy wracam dziś do Was z kontynuacją serii o drzewnych odpowiednikach. Kto z Was czytał ostatni post? Do jakiego grona osób pasuje drzewo oliwkowe? Zostawcie po sobie ślad 😊 A dziś pod lupę weźmiemy czarny dąb  inaczej nazywany polskim hebanem.

Czy widzieliście, że drewno dębowe zawiera garbniki? Dzięki zachodzącym reakcją z żelazem obecnym w środowisku drewno zmienia barwę. Dzięki swojej niezwykłej kolorystyce i właściwościach znajduje zastosowanie na przykład w rzeźbiarstwie, galanterii drzewnej.

A ja dziś dzielę się z wami niezwykłą zawieszką, nieco przypominającą pazur, lub łzę. Jednak gdy przyglądam się uważnie biżuterii odsłania mi siłę, jaką zawsze kojarzyłam z dębem.

Dąb, czyli duma i upór.

Do jakich osób pasuje ten odpowiednik drzewny?

Dąb doskonale odpowiada osobą nieustępliwym, dumnym, odważnym a czasem i nawet uparciuchom. Dęby ponad wszystko cenią poczucie własnej wartości, to dzięki temu przymiotowi odnoszą sukcesy na płaszczyźnie zawodowej i materialnej. Dąb to człowiek czynu, urodzony przywódca.

Znacie takie osoby? Jeśli tak muszą przeczytać ten post i odwiedzić stronę artysty, który tworzy nietuzinkową biżuterię.

Drzewny odpowiednik dębu cieszy się wspaniałym zdrowiem, zapewne dzięki swojej sile i charakterowi do pokonywania problemów i uporowi, ponadto dąb nie toleruje słabości.

Słyszeliście kiedyś powiedzonko, iż można stać się oparciem dla drugiego człowieka? Dęby jeśli zdobędziecie ich przyjaźń na pewno staną się dla was takim oparciem na całe życie, jest osobą lojalną.

A teraz przejdźmy do miłości.

W miłości dąb jest niestabilny, ciągle poszukuje zmiany, wierzy iż nowa relacja może okazać się lepszą od tej obecnej.

I to by było na tyle jeśli chodzi o dęby, to silne charaktery, wspaniali przyjaciele na których zawsze możesz liczyć. Jeśli znacie osoby z drzewnym odpowiednikiem dębu, zapraszam was do odwiedzenia strony artysty Damiana Prusa, gdzie znajdziecie nietuzinkową biżuterię szytą na miarę drzewnego ducha jaki w was czyha. A poniżej podaję Wam linki do stron artysty:

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063912527856

https://www.instagram.com/___prus__/

 

Serdecznie zapraszam do stron, gdzie możecie kupić cudowny dodatek pasujący  waszemu drzewnemu odpowiednikowi. To idealny prezent na zbliżające się mikołajki jak i święta Bożego Narodzenia.

Zapraszam was również do moich stron, gdzie znajdziecie wcześniejsze posty dotyczące biżuterii pana Damian Prusa, czyli ozdób z duszą. A następny post w piątek.

Do zobaczenia!

 

 

 

#ajprus #damianprus #dąb #siła #upór #duma  #nauka #miłość #love #bizuteria #jewellery #handmade #fashion #style #drewno #dusza #charakter #horoskop #instargram #współpraca #drewnoegoztyczne #żywicaepoksydowa #moda #pisarka #stylizacja #fashionjewelery #stylish #agnieszka_czerwińska #ipisarz.pl #prezent #podarek #barter #święta #Bożenardozenie

 

Biżuteria z duszą - AjPrus #3

29 listopada 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas