Biżuteria z duszą #2

Moi drodzy, dziś wracam do Was z drzewnym postem, szukaliście już swojego odpowiednika a może czekaliście na post ze strony i-pisarz.pl? Jeśli wybraliście opcję numer dwa, to zapraszam do lektury. Jak mówiłam, nie mogłam się doczekać, aby podzielić się z Wami informacjami Jak wiecie każdy z nas posiada swój odpowiednik w świecie przyrody, podobnie jak często dobieramy zwierzęta pod naszą naturę, tak samo uczynić możemy z drzewami. Przyjrzyjcie się uważnie zdjęciu pierwszego dodatku z duszą, czy podobnie jak ja widzicie zrównoważenie i łagodny charakter okiełznany w minimalistycznej formie, który przyciąga wzrok? Przedstawiam Wam dziś Oliwkę, symbolizuje ona mądrość. Jednak to nie wszystko. Do jakich osób pasuje Oliwka? Akurat ten kawałek drewna pochodzi z wybrzeża morza śródziemnego. Początki upraw oliwki sięgają aż wczesnego neolitu. A najstarsze dowody jej upraw odkryto na wyspie Kreta, w Syrii i Palestynie. Drzewo Oliwkowe jak wiecie symbolizuje mądrość i doskonale pasuje do umysłu filozofa, osób, które kochają naukę i czerpią przyjemnością z poszerzania swojej wiedzy. Osoby te do końca życia cieszę się sprawnością intelektualną. Kochasz książki? Uwielbiasz poszerzać swoje zainteresowanie? Jesteś spragniony wiedzy? Czyli jesteś Oliwką. Osoby takie cechuje wrodzona sprawiedliwość, optymizm i spokój ducha. To osoby prawe, które często są podziwiane przez społeczeństwo. Bardzo często możecie spotkać się z biżuterią, czy innymi dodatkami u psychologów, czy naukowców, gdyż takim osobom przypisana jest właśnie oliwka. Czy oliwka radzi sobie w życiu? Naturalnie, że tak. Takie osoby doskonale zmagają się z trudami dnia codziennego dzięki mądrości i silnie zakorzenionemu poczuciu sprawiedliwości. Pomówmy jeszcze o miłości, temacie pięknym i poruszanym od wieków. Do dziś osoby wyznające sobie miłość starają się przekazać podarkiem ukryte znaczenie. Oliwka pasuje doskonale jako podarek dla ukochanej lub ukochanego, który szanuje wolność drugiej połówki i jest wstanie poświęcić nawet samego siebie dla ukochanej. Czy opisałam właśnie twoją partnerkę lub partnera? Jeśli tak zapraszam cię serdecznie do strony artysty Pana Damiana Prusa, tworzącego biżuterię z przekazem. Wyroby z drzewa oliwkowego, które symbolizuje mądrość możecie znaleźć na stronach artysty podobnie jak inne dzieła, poniże linki do stron:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063912527856

https://www.instagram.com/___prus__/

A w kolejny wtorek kochani, omówię dla was następną niezwykłą biżuterię podkreślając jej symbolikę oraz odpowiednik. Mam nadzieję, że post ci się spodobał i wrócisz niebawem. Odsyłam was również do innych moich stron, gdzie znajdziecie pierwszy post odnoszący się do biżuterii z duszą. Do zobaczenia!

 

#ajprus #damianprus #oliwka # mądrość #nauka #miłość #love #bizuteria #jewellery #handmade #fashion #style #drewno #dusza #charakter #horoskop #instargram #współpraca #drewnoegoztyczne #żywicaepoksydowa #moda #pisarka #stylizacja #fashionjewelery #stylish #agnieszka_czerwińska #ipisarz.pl #prezent #podarek #barter #święta #Bożenardozeni

 

Biżuteria z duszą - Ajprus - Oliwka - mądrość 

25 listopada 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas