Biżuteria z duszą #4

 

Dzień dobry kochani, dziś kolejny post z serii drzewny odpowiednik. Ostatni czasy omawialiśmy Oliwkę, czyli mądrość oraz dąb czyli dumę.

Kto z Was pasował do tego drzewnego odpowiednika?

A może wciąż szukacie?

Lub jeden odpowiednik to dla Was za mało. O takiej ewentualności nasz artysta tworzący cuda z drewna Pan Damian Prus również pomyślał i stworzył dla Was połącznie kilku gatunków drewna, tym samym połączył również duchowe odpowiedniki.

Jesteście ciekawi? To zapraszam.

Dziś przychodzę do Was z cudownym wyrobem, przedstawiającym kolczyki dla niezwykłych. Wykonane one zostały z Lipy, brzozy oraz papieru z recyklingu. Co dla mnie jest ogromnym plusem tego dodatku. Subtelność jaką odznaczają się kolczyki doda szyku każdej stylizacji.

A jak stoimy z duchowością?

Brzoza – twórczość

Lipa – realizm.

Osoby z drzewnego odpowiednika brzozy to artyści i twórcy. Brzoza to pisarz, malarz, rzeźbiarz, człowiek, który oddaje się swojej pasji czerpiąc przy tym przyjemność. Swoimi talentami wzbogaca świat, choć nie zawsze tego pragnąć. To ludzie pracowici, inteligentni, kreatywni, często działający nieszablonowo. Brzoza odnosi sukcesy w sferze zawodowej. Osoby z tego odpowiednika są strażnikami domowego ogniska.

A jak brzoza zachowuje się w miłości?

Ten odpowiednik drzewny jest stały w uczuciach, kocha otaczać się ludźmi i rodziną.

Czy to drzewo do ciebie pasuje? Jeśli nie całkiem, zerknij niżej.

Przejdźmy teraz do lipy, czyli realizmu. Osoby z tego drzewnego odpowiednika odnajdują się w technicznych zawodach. Jednak potrafią przystosować się do każdych warunków. Niekiedy są również realistami, liczącymi się ze swoimi możliwościami. Lipa to osoba spokojna, przyjazna, tolerancyjna, czasem jednak odsłonią się w niej zazdrość czy zaborczość. Jej cechy pozwalają się cieszyć dobrym zdrowiem.

A jak lipa zachowuje się w miłości?

Lipa jest lękliwa i niestała w miłości. Czasem zaborcza i zazdrosna.

Podsumowując te dwa odpowiedniki drzewne mamy tutaj do czynienia z duszą twórczą oraz praktyczną, czyli ich połączenie jest jak najbardziej zgodne i musze przyznać, że pięknie komponują się pod postacią kolczyków.

 

I to by było na dziś tyle jeśli chodzi o temat duchowości i charakteru drzewnego odpowiednika, zapraszam was do odwiedzenia strony artysty Damiana Prusa, gdzie znajdziecie nietuzinkową biżuterię szytą na miarę drzewnego ducha jakiego każdy z nas w sobie posiada. A poniżej podaję Wam linki do stron artysty:

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063912527856

https://www.instagram.com/___prus__/

 

Serdecznie zapraszam do stron, gdzie możecie kupić cudowny dodatek pasujący  waszemu drzewnemu odpowiednikowi. To idealny prezent na zbliżające się mikołajki jak i święta Bożego Narodzenia lub po prostu inną okazję ważną dla Was.

Zapraszam was również do moich stron, gdzie znajdziecie wcześniejsze posty dotyczące biżuterii pana Damian Prusa, czyli ozdób z duszą. A następny post we wtorek.

Do zobaczenia!

 

 

#prus #damianprus #brzoza #lipa #recykling #twórczość #realizm #pasja  #nauka #miłość #love #bizuteria #jewellery #handmade #fashion #style #drewno #dusza #charakter #horoskop #instargram #współpraca #drewnoegoztyczne #żywicaepoksydowa #moda #pisarka #stylizacja #fashionjewelery #stylish #agnieszka_czerwińska #ipisarz.pl #prezent #podarek #barter #święta #Bożenardozenie

Biżuteria z duszą - AjPrus - #4

02 grudnia 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas