Kochani! Już jest recenzja Anny Anna Dyczko, która wzięła pod swoje skrzydła Magicznego Słowika :) To pierwsza książka jaka miałam zaszczyt oddać Ani do recenzji, ale zapewniam, że nie ostatnia. Od dziś I-PISARZ.PL współpracuje z Anną Dyczko - Międzyczas - Recenzje książkowe. Zapraszam autorów i czytelników do stron Anny a poniżej przedstawiam recenzję 8/10 🤩

"Magiczny słowik" @agnieszkaczerwinska_ipisarz.pl 
"W życzeniach zaklęta jest magia, najczęściej dobra, lecz czasem i ta zła. Dlatego uważaj, czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić."
Jasmine i Oliver przyjeżdżają w odwiedziny do babci i dziadka, których wcześniej nie mieli okazji poznać. Gdzie są ich rodzice i dlaczego wysłali dzieci w podróż bez opieki? Pewne sprawy pozostały niewyjaśnione. 
Z peronu rodzeństwo odbierają James i Sophie Anderson. Przyjeżdżają saniami zaprzężonymi w cztery konie. Gdy docierają na miejsce okazuje się, że mieszkają z zamku, w którym na dzieci czekają nie lubiani kuzynowie. 
Wścibskie dzieci ruszają na podbój wielkiego budynku i zwiedzają zakazane komnaty. Za sprawą pewnego złotego słowika spełniają się ich życzenia, lecz niekoniecznie w taki sposób, jaki sobie wyobrażali. Magia jest przewrotna i bywa nieprzewidywalna. Przez nieroztropnie rzucone słowa można wpaść w tarapaty, ale też znaleźć wielką przygodę. 
Wspólne przeżycia zbliżają całą czwórkę. Nie lubiani kuzyni stają się towarzyszami zabaw a ostatnie życzenie sprowadza najlepszy możliwy finał. 
Pomimo, że to bajka, dodałabym jeszcze jedno ostrzeżenie: dzieci, nie wchodźcie same na zamarznięte jezioro. Takie zabawy bywają niebezpieczne. 
Choć to nie te święta, z przyjemnością wraz z Andersonami przeniosłam się w świat magii, gdzie spełniają się życzenia. 
8/10
https://www.instagram.com/p/CcgVliZsFAo/
https://www.facebook.com/M-czas-103770337714212/

#magicznysłowik #agnieszka_czerwińska #międzyczas #recenzja #recenzjaksiazki #bajkidladzieci #dladzieci #książki #book #instagram #magia #święta #literkadlaschroniska #zwierzęta #czytaniejestfajne #lubimyczytać #morzebałtyckie #fotografia #foto #piesek #świętabożegonarodzenia #magia #magic 

 

Anna Dyczko - Międzyczas - recenzja Magicznego Słowika

18 kwietnia 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas