Dzień dobry, kochani,

Jak obiecałam dziś mamy podsumowanie serii postów drzewnych. Za nami aż dziewięć artykułów w których przedstawiliśmy Wasze odpowiedniki. A czym są te posty drzewne, zapyta osoba, która dopiero dołączyła?

 Posty drzewne miały na celu odsłonięcie wam duchowych odpowiedników, które możecie znaleźć w pięknej biżuterii pana Damiana Prusa. Temat duchowości i charakteru intrygował  pod postacią naszego drzewnego odpowiednika od zawsze intrygował ludzi. Istnieje nawet horoskop drzewny do którego również serdecznie Was zapraszam, może on pomoże Wam z dobraniem idealnego odpowiednika i cudownej biżuterii? 

A dla osób, które już widziały wcześniejsze posty, przypominam omówione odpowiedniki:

-Oliwka – mądrość;

-Dąb – siła;

- Brzoza – twórczość;

-Lipa – realizm;

-Sasafras – wdzięczność;

-Bodhi – oświecenie;

-Palma to drzewo, które zaspokaja wszystkie potrzeby życia;

-Zebrano – upór;

-Orzech – namiętność;

Którym z nich się okazaliście? A może wciąż szukacie? Jeśli szukacie, zapraszam Was do strony Pana Damiana Prusa, gdzie znajdziecie przeróżne wyroby z różnego gatunku drewna. Każdy z nich poddany jest obróbce, która ma zapewnić Tobie drogi czytelniku tego posta wyjątkowy dodatek odpowiadający właśnie Tobie. To spersonalizowana biżuteria nie tylko pod względem wyglądu, ale i duszy, więc czego chcieć więcej?

Odsyłam Was do stron artysty:

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063912527856

https://www.instagram.com/___prus__/

 

Właśnie tutaj znajdziesz idealny prezent dla siebie i bliskich. Zdradzę Wam, że ja sama jestem oczarowana kocią łapką, która idealnie pasuje do mnie i mojego charakteru 😊 i którą wykonał dla mnie Pan Damian Prus.

Serdecznie dziękuję za nawiązanie współpracy i mam szczerą nadzieję, że w przyszłości przyjdzie nam jeszcze współpracować 😊

 

A Wam przypominam: to biżuteria z duszą!

 

Dziękuję za przeczytanie artykułu!

 

 

#prus #damianprus #biżuteria #pasja  #dobroć #miłość #love #bizuteria #jewellery #handmade #fashion #style #drewno #dusza #charakter #horoskop #instargram #współpraca #drewnoegoztyczne #żywicaepoksydowa #moda #pisarka #stylizacja #fashionjewelery #stylish #agnieszka_czerwińska #ipisarz.pl #prezent #podarek #barter #święta #Bożenardozenie

 

 

AjPrus - I-PISARZ.PL - Współpraca 

23 grudnia 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas