Witajcie kochani,

Dziś przychodzę do Was z niezwykłym tematem duchowości i charakteru pod postacią naszego odpowiednika w świecie przyrody. Zastanawialiście się czasem jakie drzewo do Was pasuje? A może zagłębialiście się w horoskopy drzewne? Czy mądrości druidzkie pokierowały Was w odpowiednią stronę? Jeśli nie, jeśli wciąż szukacie swojego odpowiednika w świecie drzew, myślę, że mogę Wam pomóc. W końcu każdy człowiek jak drzewo jest inny, jeden dumny, inny wrażliwy, sumienny, odpowiedzialny…. Każda nasza cecha wpływa na nasz odpowiednik.

Zaciekawiałam Cię?

Jeśli tak, zapraszam Cię do serii postów odnoszących się do naszego drzewnego odpowiednika. Dwa razy w tygodniu na moich stronach pojawiać się będą posty przedstawiające różnorodnego gatunki drewna okiełznane w cudownej formie biżuterii a wykonane zostały przez artystę Pana Damiana Prusa.

Odsyłam Was do strony autora niezwykłych dodatków stworzonych z ogromną precyzją, doświadczeniem, ale przede wszystkim pasją i sercem, co ukazuje każdy nowy projekt. Pan Damian łączy drewno z aluminium, kamienie ozdobne lub żywicę epoksydową dając konsumentowi nietuzinkową ozdobę. Dodatkowo na stronie artysty, zamówić możemy indywidualny projekt biżuterii. A więcej o artyście i jego działach znajdziecie niebawem w moich postach oraz na stronie:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063912527856

https://www.instagram.com/___prus__/

Gdzie możecie już dziś zapoznać się z projektami oraz powiększyć swoją kolekcję o nową niezwykłą ozdobę szytą na miarę.

A poniżej zdjęcie do rozbudowania waszej wyobraźni, jakie cuda kryją się w środku?

Niebawem się przekonacie.

 

Nie mogę już doczekać się kolejnego posta. Trzymajcie się!

 

 

 

#ajprus #damianprus #bizuteria #jewellery #handmade #fashion #style #drewno #dusza #charakter #horoskop #instargram #współpraca #drewnoegoztyczne #żywicaepoksydowa #moda #pisarka #stylizacja #fashionjewelery #stylish #agnieszka_czerwińska #ipisarz.pl #prezent #podarek #barter #święta #Bożenardozenie

 

 

AjPrus - biżuteria z duszą

22 listopada 2022

AGNIESZKA CZERWIŃSKA

Odwiedź nas